Autor: Simona Dubravova, Zdroj: https://bloggersre.com/spolocenske-saty-trendy-2018/

Nie je jednoduché sa orientovať vo všetkých trendoch, v tom, čo sa nosí a nenosí. A to plati aj pri výbere správnych spoločenských šiat. Aké materiály, dĺžku či strih zvoliť? Ktoré farby sú tento rok “in” a ktorým by sme sa mali, naopak, vyhnúť? Plesová sezóna už síce končí, ale spoločenské šaty sú žiadané po celý rok a na rôzne príležitosti. Aké sú trendy na rok 2018 sa dočítate v celom článku.

Sme ženy, a aj keď mnohokrát nechceme odkrývať svoju nežnú stránku, milujeme, keď môžme byť stredobodom pozornosti, keď sa cítime krásne. Nádherné šaty, perfektný make-up a výborná spoločnosť. Kľúčom k úspechu sú práve správne zvolené šaty.

Ja osobne sa spoločenských akcií zúčastňujem veľmi rada. Užívam si, keď si na seba môžem vziať šaty, ktoré sú určené na špeciálne príležitosti. S ich výberom mávam dosť problém, pretože nikdy neviem nájsť tie pravé. Zvalím to na moju povahu, ale pri hľadaní tých spávnych šiat mám obrovské nároky. Tento rok to ale bola láska na prvý pohľad.

Dôležité je podotknúť, že ako prvé vyberáme šaty, topánky a doplnky ladíme k nim, nie naopak. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate,v čom tento rok jednoznačne zažiarite.

VHODNÁ DĹŽKA

Pri dĺžke šiat riešime len to, či ide o ples – vtedy sú dlhé šaty nutnosť. Ak idé o inú spoločenskú udalosť, tu je výber voľnejší a kľudne siahnite aj po krátkych spoločenských šatách, ak etiketa nevyžaduje inak.

VHODNÁ FARBA

Momentálne kraľuje ohnivá červená, tmavomodrá, sivá a jemné pastelové farby. Taktiež ale nezaostávajú ani biela, zlatá alebo strieborná, ktoré sú v kurze aj tento rok.

VHODNÉ VZORY

Po minulé roky to bola čipka, ktorú tento rok nahradili kvetinové vzory, výšivky rôzne aplikácie (kľudne siahnite aj po zlatých). Je naozaj z čoho vyberať a každý si nájde to svoje.

Odkiaľ ale vyberať šaty? Existuje obrovské množstvo e-shopov, no čo tak si to uľahčiť? Internetový katalóg s názvom LOVELY.SK ponúka na jednom mieste široký výber oblečenia, obuvi a doplnkov od slovenských internetových obchodov. Ušetríte tak čas a prezeráte si tisíce kúskov naraz. Mne sa to teda páči, a čo vám? Verím, že si vyberie každý, a ak nie, tak jediným dôvodom bude to, že nebudete vedieť, ktoré skôr.

Categories: blog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *