menu close menu

O nás

La donna o nas
Svadobný salón La Donna má za úlohu pomôcť Vám vybrať tie najkrajšie a zároveň najvhodnejšie šaty a k nim  patriace doplnky. Ide o svadbu, plesy, stužkové, promócie či iné udalosti? Sme si toho vedomí,  že tieto akcie si vyžadujú veľkú pozornosť a práve  preto kladieme veľký dôraz na vhodnú kombináciu šiat a doplnkov, ktoré máme ručne vyrábané z jednotlivých častí a v rôznych farebných kombináciách priamo k daným šatám.    S čím všetkým Vám teda radi pomôžeme? 
  • Výber svadobných šiat (veľkosti 34 až 50)
  • Výber spoločenských šiat (veľkosti 34 – 50)
  • Výber detských šiat pre družičky alebo šiat na sväté prijímanie
  • Výber z množstva doplnkov (bižutérie, závoje, ozdoby do vlasov,…)
  • Nie len výber ale aj zabezpečenie výzdoby na svadbu, svadobné vína, svadobné etikety, svadobné torty, a je toho omnoho viac…
Všetky nami ponúkané šaty Vám dokážeme podľa potreby prispôsobiť (skrátenie, zúženie, rozšírenie). Spoločenské šaty a vybrané modely svadobných šiat si je možné u nás aj priamo zakúpiť. Ku všetkým šatám ale aj samostatne ponúkame kvalitnú ručne vyrobenú bižutériu, korunky, ozdoby do vlasov, vlásenky, kabátiky, štóle, peleríny, kabelky k šatám, čepce na polnoc, podväzky, topánky na mieru, výzdobu na stôl robenú z látok (rôzne farby podľa požiadavky), svadobné podbradníky, podušky na svadobné prstienky, košíky pre družičky, či rôzne druhy svadobných oznámení. Čím sme iný? Keďže vieme, že udalosti ako svadba, si vyžadujú veľmi veľa úsilia a hlavne času, v našom salóne sa Vám snažíme čo najviac z týchto úkonov spojiť a umožniť Vám tak vybaviť na jednom mieste záležitosti ako zabezpečenie svadobného vina aj s etiketou (podľa ponuky ale aj vlastné návrhy) či možnosť fotenia na špeciálne upravených motorkách (veteránoch),  kde je samozrejme zabezpečený odvoz a dovoz z miesta fotenia. Motorky sú k dispozícii podľa ponuky majiteľa. Ďalej Vám vieme odporučiť profesionálnych fotografov, svadobnú agentúru a mnohé iné… Viac informácií nájdete v sekcii Odporúčame alebo priamo v našom salóne :). Viac informácií o aktuálnych akciách a výpredajoch Vám radi poskytneme osobne v našom salóne. Kompletnú ponuku svadobných doplnkov nájdete v sekcii Doplnky. TIP: pozrite aktuálnu kolekciu od značky La Sposa na rok 2017: