Služby

Na Váš veľký deň potrebujete byť bez najmenšej chybičky. A práve preto NAŠE ale aj VAŠE šaty vieme upraviť priamo na Vás. Či už skrátenie, zúženie alebo menšie rozšírenie nieje pre Nás problém. Tešíme sa na Vás.

V našom svadobnom salóne Vám vieme poradiť ako ušetriť čas pri prípravách na Váš svadobný deň. Okrem výberu svadobných a spoločenských šiat Vám vieme poradiť na koho sa obrátiť, aby ste boli spokojní a nemuseli strácať čas pri hľadaní hudby, svadobnej sály, vhodnej vizážistky či kaderníčky a pod. Treba len prísť a radi Vám pomôžeme a poradíme.

Úpravy odevov

Úprava šiat je základ každej spokojnej nevesty či ženy, ktorá potrebuje šaty na svadbu alebo ples. Našim poslaním je prispôsobovanie šiat na Vašu postavu. Taktiež Vám vieme ponúknuť úpravu aj Vaších šiat, ktoré si donesiete k nám. V skratke povedané skrátenie či zúženie všetko hravo zvládneme.

Svadobná výzdoba

Ohľadom kvetinovej výzdoby Vám vieme poradiť skvelú kvetinárku, ktorá Vám pomôže pri farebnom zladení kvetov a sály. Základ pri výbere správnych kvetín v svadobnej kytici je veľmi dôležitý. Nezabúdajte na ročné obdobia. Aj tieto ovplyvňujú výber a farebnosť.

Foto

Svadobné fotografie musia byť dokonalé. Práve preto máme pre Vás pripravených viacerých fotografov, ktorí sú majstri vo svojom obore. Zážitok zo svadby je dôležitý a vždy sa radi vrátite ku svojim fotografiám na pripomenutie si danú chvíľu. Preto dbajte na to akého fotografa si zaplatíte na Váš veľký deň.

Kamera

Kameraman na svadbe je veľmi dôležitý. Nie každý si to však uvedomuje. Avšak kamera zachytí viac ako si myslíte. Pohyb a smiech Vašich blízkych. Preto máme pre Vás prichystaných kameramanov, ktorí sú odporúčaní od viacerých neviest.

Program na svadbu

Polnočné odčepčenie je náš SLOVENSKÝ zvyk. Je to zážitok pre všetkých hostí ak máte zaujímavé a krásne vystúpenie šikovných tanečníkov a speváčiek. Hudobná skupina či DJ? Záleží na Vás. Aká veľká je svadba. Aké máte vekové rozhranie. Prvý svadoný tanec? Ten je v poslednej dobe veľkým hitom. Spolupracujeme z úžasnými tanečníkmi, ktorí Vás vedia naučiť na Vašu spoločnú pesničku neskutočnú choreografiu. A verte nie jeden hosť po Vašom tanci bude mať slzy v očiach. Informujte sa u nás o aktuálnych možnostiach.

Vizaž

Pre nevesty je veľmi dôležité aby boli spokojné zo svojim výzorom. Vhodná kaderníčka, vizážistka je na nezaplatenie. Pokiaľ chcete byť vo Váš deň spokojná sme schopné Vám poskytnúť širokú škálu kaderníčok a vizážistok, ktoré sú aj niekoľko násobne majsterky vo svojom obore.